metaloBox® - specialista na šatní skříňky

Naše nabídka obsahuje to, co možná mají i jiní: širokou škálu výběru produktů a výrobky vynikající kvality, které jsou nepřetržitě inovované. Ale metaloBox je výjimečný z toho důvodu, že naše zákazníky rozmazlujeme více specialitami. Takovou specialitou je bezplatné poskytnutí odborných rad v oblasti zařízení šaten, bezplatná prohlídka místa a nákres zařízení. Takovou je odborné doručení a bezplatné nastavení na místě, jakož i největší skladové zásoby ve Východní Evropě, kde je pro naše klienty neustále na skladě 80% našich výrobků.
Našimi nejlepšími agenty jsou samotné šatní skříňky metaloBox, které den co den, v několika stech šatnách a na mnoha školních chodbách, dokazují naši angažovanost pro kvalitu. Můžeme hodně děkovat i našim "velvyslancům" - těm spokojeným partnerům, kteří doporučují naše produkty druhým. Tato důvěra nás inspiruje k tomu, abychom našim zákazníkům poskytovali stále více a více.
Prosíme, prohlédněte si náš produktový katalog a vyžádejte si naši nabídku! Věříme, že o zde uvedených kvalitách Vás můžeme přesvědčit i osobně!
team metaloBox®

+420 777 910 545  
www.metalobox.cz

Katalog